روز مرد

پدر ها، پسرها کادوی خود را از بابایی بگیرید (طرح ویژه روز مرد)

خرید موتورسیکلت با اقساط

 فقط با روزی ۱۱۰ هزار تومان صاحب موتور سیکلت شوید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که صاحب یک موتور سیکلت باشید؟ اما هزینه بالای خرید موتور سیکلت همیشه مانعی برای شما بوده است؟ اگر اینطور است، خبر خوب این است که ما طرح ویژه فروشگاه بابایی را ارائه کرده ایم که به شما امکان می دهد فقط با روزی ۱۱۰هزار تومان صاحب یک موتور سیکلت شوید.

این طرح مزایای زیادی دارد. اولاً، به شما امکان می دهد بدون پرداخت هزینه کل خرید، صاحب یک موتور سیکلت شوید. ثانیاً، اقساط ماهانه این طرح بسیار مقرون به صرفه است و با هر بودجه ای قابل پرداخت است. ثالثاً، در پایان مدت اقساط، صاحب کامل موتور سیکلت خواهید شد و می توانید آزادانه از آن استفاده کنید.

اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این طرح هستید، می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۰۸۳۰۴۷ تماس بگیرید یا به وب سایت فروشگاه موتورسیکلت و دوچرخه بابایی مراجعه کنید.

مزایای طرح:

  •  امکان خرید موتور سیکلت بدون پرداخت هزینه کل
  •  اقساط ماهانه مقرون به صرفه
  • مالکیت کامل موتور سیکلت در پایان مدت اقساط

نحوه ثبت نام در طرح ویژه فروشگاه بابایی:

تماس با شماره تلفن ۰۹۱۳۱۰۸۳۰۴۷
* مراجعه به وب سایت فروشگاه بابایی در اصفهان

خرید دوچرخه پرداخت ۱۲قسط از ۱۴۰۳

دوچرخه یکی از وسایل حمل و نقل سالم و مقرون به صرفه است که می تواند برای رفت و آمد، ورزش و تفریح مورد استفاده قرار گیرد. اما گاهی اوقات هزینه خرید دوچرخه می تواند مانعی برای خرید آن باشد.

فروشگاه ما طرح جدیدی را ارائه کرده است که به شما امکان می دهد با پرداخت ۱۲ قسط  که شروع اقساط از ۱۴۰۳ می باشد ، دوچرخه مورد نظر خود را خریداری کنید. در این طرح، شما می توانید با پرداخت مبلغ اولیه، یک دوچرخه به انتخاب خود خریداری کنید. سپس، مابقی مبلغ را به صورت اقساط ار سال ۱۴۰۳ شروع کنید و در پایان این مدت، صاحب کامل دوچرخه خواهید شد.

سخن آخر:

اگر به دنبال یک طرح مقرون به صرفه برای خرید موتور سیکلت در اصفهان و خرید دوچرخه در اصفهان هستید، طرح جدید فروشگاه ما را از دست ندهید. با این طرح، می توانید تنها با روزی ۱۱۰هزار تومان صاحب یک موتور سیکلت شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *